O firmie

Firma Klimanet s.c. z siedzibą w Kielcach to dynamicznie rozwijająca się firma handlowo – usługową działającą na polskim rynku w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej od 2006 r.
Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie doboru, sprzedaży, dostawy, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych.

Wykonujemy zarówno klimatyzację pojedynczych pomieszczeń, jak i systemy obsługujące większe obiekty (budynki mieszkalne,banki, hale produkcyjne itp.).

Oferowane przez nas produkty, to niezawodne urządzenia posiadające długoletnią gwarancję oraz wszystkie stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne, a także wymagane atesty higieniczne.

Ambicje, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie zarówno właścicieli, jak i wszystkich pracowników firmy doprowadziły do znacznej rozbudowy zaplecza technicznego. Jednocześnie stale podnoszone wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują jak najlepsze wykonanie zleconych zadań, co ma potwierdzenie w opinii naszych klientów i odbiorców.

W realizacji podjętych zobowiązań zapewniamy rzetelność i terminowość. Gwarantujemy pomoc w zakresie rozwiązania nietypowych problemów technicznych.

Polecamy się w zakresie:

 projektowania instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych

 kosztorysowania robót

 montażu

 serwisu i konserwacji

 wynajmu urządzeń

 czyszczenia kanałów wentylacyjnych

 wykonywania oceny efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych o mocy nominalnej większej niż 12 kW

Nasza działalność to przede wszystkim dbałość o najwyższy poziom zadowolenia klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY