StartKlimatyzacja

Klimatyzacja Kielce

Klimatyzacja to pełna kontrola nad parametrami powietrza, czyli proces dostosowania temperatury, wilgotności, czystości i dystrybucji powietrza w celu stworzenia i utrzymania w pomieszczeniach najkorzystniejszego dla ludzi mikroklimatu, a także zapewnienia ważnym urządzeniom właściwych warunków pracy.

https://klimanet.pl/wp-content/uploads/2023/01/BDE686F4-E5B8-4DB5-B6E4-853C20D93B79-1-scaled-e1674027494613.jpeg

Głównymi zadaniami klimatyzacji są:

  • Chłodzenie
  • Ogrzewanie
  • Nawilżanie
  • Osuszanie
  • Oczyszczanie z zanieczyszczeń

Obecnie systemy klimatyzacji stają się już standardem w nowym oraz starszym budownictwie. Wynika to z niezaprzeczalnych walorów urządzeń. Jeśli chodzi o klimatyzatory Kielce nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. Mieszkańcy tych okolic coraz częściej decydują się na montaż nowoczesnych, inteligentnych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych.

Klimatyzacja Kielce – dla domów, biur, mieszkań i lokali

Naszą ofertę z powodzeniem można nazwać uniwersalną. Posiadamy aż 6 różnych typów klimatyzacji, które dzielą się na wiele modeli. Wobec tego dostosowanie systemu do potrzeb danego obiektu nie sprawia żadnych problemów. Klimatyzacja w Kielcach może więc bez przeszkód rozwijać się w szybkim tempie. Zadbaliśmy o to, aby każdy inwestor znalazł u nas coś dla siebie.

Domy jednorodzinne, mieszkania w bloku czy lokale użytkowe różnią się od siebie w znaczący sposób. Dlatego nie każdy klimatyzator sprawdzi się w równym stopniu. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie systemu ściśle dopasowanego mocą, liczbą jednostek wewnętrznych oraz wydajnością do konkretnego budynku. Dzięki temu klimatyzatory w Kielcach spełniają swoją funkcję w najlepszy możliwy sposób. Pod uwagę bierzemy wiele czynników, jak np. wielkość pomieszczeń czy liczbę ludzi, którzy z nich korzystają. Warto pamiętać, że pomieszczenie o takim samym metrażu w domu i w biurze gości inną liczbę osób w ciągu dnia. Dlatego należy wybrać inne modele urządzeń.

Klimatyzatory Kielce za rozsądne pieniądze

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była konkurencyjna nie tylko pod względem jakości, ale również ceny. Dlatego cennik usług dostosowujemy indywidualnie na podstawie rozpiętości projektów oraz liczby wykorzystanych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych. To najlepsza gwarancja niskiego kosztu wykonania.

W kwestii takiej, jak profesjonalna klimatyzacja Kielce są na bardzo dobrej pozycji. Mieszkańcy mogą bowiem skorzystać z naszej wszechstronnej oferty. Z przyjemnością pomożemy w doborze modelu oraz montażu urządzeń. Gwarantujemy też nowoczesną obsługę klienta, która z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

TYPY KLIMATYZACJI

KLIMATYZATORY OKIENNE – są urządzeniami kompaktowymi. W jednej obudowie zamontowany jest parownik, skraplacz oraz sprężarka. Istnieje możliwość zamontowania ich we wszystkich otworach okiennych lub specjalnie przygotowanych otworach. Wszystkie elementy zamontowane w jednej obudowie, przyczyniają się do stosunkowo głośnej pracy tego typu urządzeń.

KLIMATYZATORY POJEDYNCZE , typu SPLIT – jednostka wewnętrzna pracuje tu z jednym agregatem zewnętrznym. Oba elementy połączone są instalacją freonową składającą się z miedzianych rurek, którymi płynie czynnik chłodniczy. Występują w wersji naściennej, podsufitowej, przypodłogowej i kasetonowej. Rozwiązanie to jest typowe dla pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

KLIMATYZATORY PRACUJĄCE w układzie typu DUO – oznacza to, że do jednego agregatu zewnętrznego podłączone są dwie jednostki wewnętrzne, które mają wspólne sterowanie. Do tego układu mogą zostać wykorzystane takie same jednostki wewnętrzne jak w układzie typu SPLIT. Zastosowanie układu TWIN w sposób znaczący zmniejsza koszty związane z kupnem i montażem całego systemu.

KLIMATYZATORY pracujące w układzie MULTI – do jednego agregatu zewnętrznego można podłączyć, w zależności od modelu urządzeń do kilku jednostek wewnętrznych. W tym układzie każda z jednostek wewnętrznych posiada oddzielne, całkiem autonomiczne sterowanie co czyni układ bardzo praktycznym. Istnieje tu możliwość etapowego montowania jednostek wewnętrznych bez pogorszenia parametrów pracy całego systemu do agregatu, co pozwala dostosować tempo montażu do możliwości finansowych inwestora.

KLIMATYZATORY pracujące w układzie VRV (VRF) – zwane inteligentnymi systemami. Systemy VRV składają się z jednego agregatu zewnętrznego lub serii agregatów połączonych szeregowo oraz od kilku do kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych połączonych ze sobą wspólną instalacją.
Szeroka gama dostępnych jednostek wewnętrznych o ciekawej stylistyce pozwala na bardzo elastyczne dostosowanie całego systemu do specyfiki geometrii budynku oraz wymogów estetycznych nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz. W obrębie jednego systemu możliwa jest praca jednostek wewnętrznych w dowolnych konfiguracjach typów.
Systemy VRV posiadają również duży wachlarz systemów sterowania od indywidualnych sterowników do kompleksowych sterowników centralnych pozwalających na całkowity monitoring pracy systemu, a także możliwość sterowania przez Internet. Systemy te montowane są głównie w hotelach, dużych kompleksach biurowych czy też wielokondygnacyjnych budynkach zamieszkania zbiorowego itd.

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE – dzielimy na dwie grupy klimatyzatory monoblokowe, w których obie jednostki klimatyzatora zamknięte są w jednej obudowie umieszczanej wewnątrz pomieszczenia. Gorące powietrze odprowadzane jest na zewnątrz za pomocą elastycznej rury
klimatyzatory typu split, w którym obie jednostki klimatyzatora są rozdzielone. Część wewnętrzna wygląda z reguły tak, jak w przypadku klimatyzatorów monoblokowych. Wolnostojący klimatyzator split nie posiada rury wyrzutowej lecz jednostkę zewnętrzną połączoną z jednostką wewnętrzną za pomocą elastycznej przewodu. Ciepło pobrane z chłodzonego pomieszczenia odprowadzane jest na zewnątrz dzięki czynnikowi chłodniczemu płynącemu w/w przewodem do jednostki zewnętrznej, gdzie zamontowany wentylator wyrzuca je do otoczenia.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji klimatyzacyjnych oraz sprzedażą, profesjonalnym montażem i serwisem urządzeń.

Zasięg działań naszej firmy obejmuje przede wszystkim teren województwa świętokrzyskiego, a w szczególności miasta tj: Kielce, Busko Zdrój, Staszów, Końskie. Na zlecenie Klienta wykonujemy usługi na terenie całej Polski.

Wszelkie informacje na temat w/w usług uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.
Nasza Firma chętnie odpowie na każde Państwa pytanie.

OFERTA: Serwis klimatyzacji Kielce, Montaż klimatyzacji Kielce, Wentylacja Kielce 

Zapraszamy !!!
https://klimanet.pl/wp-content/uploads/2023/02/dlaczegowartonaswybrac-www.png
https://klimanet.pl/wp-content/uploads/2023/03/str1.jpg