StartMontaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Kielce

Naszą specjalnością jest montaż klimatyzacji oraz systemów chłodniczych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, blokach, a także w obiektach biurowych, przemysłowych i lokalach usługowych. Na terenie Kielc i okolic podejmiemy się każdej, nawet najbardziej wymagającej realizacji, służąc swoją wiedzą, nowoczesnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli interesuje Państwa profesjonalny, szybki i niedrogi montaż klimatyzacji Kielce oraz całe województwo świętokrzyskie stanowią obszar, na którym pragniemy polecić nasze usługi.

Montaż klimatyzacji

W ramach świadczonych usług kompleksowo projektujemy, instalujemy oraz serwisujemy systemy chłodnicze i klimatyzacyjne we wszelkiego rodzaju obiektach. Gwarantujemy dobór markowych urządzeń oraz systemów i rozwiązań technologicznych dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania domowników lub użytkowników lokalu. Wykonując montaż klimatyzacji w Kielcach, instalujemy m.in.:

– klimatyzatory pojedyncze typu SPLIT – 1 jednostka wewnętrzna + 1 zewnętrzny agregat,

– klimatyzatory pracujące w układzie DUO – 2 jednostki wewnętrzne + 1 agregat, wspólne sterowanie,

– klimatyzatory typu MIULTI-SPLIT – 1 agregat + kilka jednostek wewnętrznych, sterowanie oddzielne,

– klimatyzatory VRV – inteligentne systemy wielu połączonych szeregowo jednostek oraz agregatów,

– klimatyzatory przenośne – wolnostojące jednostki, będące alternatywą dla instalacji stacjonarnych.

Dlaczego Klimanet?

– Gwarancja sprawdzonych rozwiązań – stawiamy wyłącznie na niezawodne, wydajne i ekologiczne urządzenia oraz akcesoria, jako autoryzowany dystrybutor marki Mitsubishi Electric.

– Wieloletnie doświadczenie – w swoim portfolio mamy dziesiątki zrealizowanych instalacji, dlatego z chęcią podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

– Wsparcie na każdym etapie – wykonujemy zarówno kompleksowy montaż klimatyzacji w Kielcach i okolicy, jak i usługi projektowe, doradcze oraz serwisowe.

Domki jednorodzinne

Obecnie w domach jednorodzinnych klimatyzacja przestała być już traktowana jako dobro luksusowe i coraz częściej stanowi podstawowe wyposażenie, bez którego trudno funkcjonować w upalne dni. Jeśli interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji Kielce są miastem, w którym oferujemy nasze kompleksowe usługi. Znajdziemy i dopasujemy rozwiązania, które w pełni odpowiadają na indywidualne potrzeby każdego z mieszkańców, dostosowując projekt instalacji do uwarunkowań architektonicznych domu.

Mieszkania

Wieloletnie doświadczenie oraz korzystanie ze sprawdzonych technologii czynią naszą firmę godnym zaufania partnerem, jeśli chodzi o montaż klimatyzacji w kieleckich blokach i budynkach wielorodzinnych. Przeznaczone do mieszkań deweloperskich lub spółdzielczych urządzenia i instalacje chłodnicze muszą odznaczać się cichą, niezawodną, oraz wydajną pracą. Dobieramy optymalne rozwiązania, wyposażając w systemy chłodzące zarówno pojedyncze mieszkania, jak i całe bloki oraz osiedla.

Biura

Klimatyzacja w biurze to nie tylko wyższy standard wyposażenia, ale przede wszystkim poprawa komfortu i warunków pracy. Jako specjaliści od montażu klimatyzacji w Kielcach, tworzymy dedykowane projekty dla firm, wyposażając biura, ale również gabinety, stołówki czy sale konferencyjne w wydajne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania dla biznesu.

Lokale

W Klimanet mamy również bogate doświadczenie, jeśli chodzi o montaż klimatyzacji w kieleckich sklepach, restauracjach, hotelach oraz dowolnych, innych obiektach, jak salony fryzjerskie czy banki. Troska o komfort pracowników, klientów oraz gości, w obliczu postępujących zmian klimatycznych sprawia, że urządzenia i instalacje chłodnicze stają się coraz popularniejszym wyposażeniem lokali użytkowych. Oferujemy również montaż klimatyzatorów w magazynach czy serwerowniach, gdzie klimatyzacja jest niezbędna do zapewnienia właściwych warunków pracy urządzeń lub przechowywania produktów w optymalnych temperaturach.

Montaż klimatyzacji Kielce z darmową wyceną

Już dziś zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów montażu Klimatyzacji w Państwa domu, mieszkaniu, biurze lub lokalu. Zapewniamy bezpłatne wyceny projektu, instalacji oraz serwisu systemów chłodniczych. Jako autoryzowany dystrybutor marki Mitsubishi Electric, zapewniamy niezawodność montowanych urządzeń, gwarantującą ich wieloletnie, bezproblemowe działanie.